zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
0:2
Ogniwo Wierzbica
Victoria Żmudź
2:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Sawena Sawin
0:2
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:1
Tatran Kraśniczyn
Ruch Izbica
3:1
Frassati Fajsławice
Włodawianka Włodawa
2:2
Kłos Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
Pauza
Kłos Chełm
6:1
Sawena Sawin
Ogniwo Wierzbica
10:2
Victoria Żmudź
Frassati Fajsławice
7:0
Pławanice Kamień
Tatran Kraśniczyn
4:3
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
5:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:1
Unia Rejowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawena Sawin
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
0:3
Ruch Izbica
Victoria Żmudź
5:1
Tatran Kraśniczyn
Pławanice Kamień
0:4
Kłos Chełm
Unia Rejowiec
3:2
Ogniwo Wierzbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:3
Frassati Fajsławice
Włodawianka Włodawa
4:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pławanice Kamień
Pauza
Ogniwo Wierzbica
4:6
Włodawianka Włodawa
Frassati Fajsławice
2:5
Kłos Chełm
Tatran Kraśniczyn
2:5
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:4
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
3:0
Victoria Żmudź
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Sawena Sawin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
2:0
Frassati Fajsławice
Victoria Żmudź
12:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sawena Sawin
1:2
Ogniwo Wierzbica
Pławanice Kamień
0:10
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
0:3
Ruch Izbica
Włodawianka Włodawa
0:1
Tatran Kraśniczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
8:3
Victoria Żmudź
Ogniwo Wierzbica
5:0
Pławanice Kamień
Tatran Kraśniczyn
4:0
Sawena Sawin
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:4
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
3:1
Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Kłos Chełm
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
Pauza
Victoria Żmudź
2:5
Frassati Fajsławice
Kłos Chełm
0:4
Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin
0:0
Ruch Izbica
Pławanice Kamień
0:1
Tatran Kraśniczyn
Unia Rejowiec
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Włodawianka Włodawa
7:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Wierzbica
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
2:0
Włodawianka Włodawa
Victoria Żmudź
4:3
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
2:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Tatran Kraśniczyn
0:3
Kłos Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:1
Sawena Sawin
Ruch Izbica
9:1
Pławanice Kamień
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pławanice Kamień
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
12:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Victoria Żmudź
2:0
Ruch Izbica
Kłos Chełm
1:2
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
0:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
0:3
Tatran Kraśniczyn
Włodawianka Włodawa
2:0
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tatran Kraśniczyn
Pauza
Kłos Chełm
1:1
Ruch Izbica
Sawena Sawin
3:2
Spółdzielca Siedliszcze
Pławanice Kamień
3:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
0:3
Frassati Fajsławice
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:3
Ogniwo Wierzbica
Włodawianka Włodawa
4:4
Victoria Żmudź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
4:2
Pławanice Kamień
Victoria Żmudź
3:4
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
2:0
Ogniwo Wierzbica
Tatran Kraśniczyn
1:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
3:0
Włodawianka Włodawa
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:6
Kłos Chełm
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pauza
Kłos Chełm
1:0
Spółdzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica
5:1
Tatran Kraśniczyn
Sawena Sawin
1:5
Unia Rejowiec
Pławanice Kamień
3:3
Victoria Żmudź
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:0
Ruch Izbica
Włodawianka Włodawa
1:4
Frassati Fajsławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
Pauza
Victoria Żmudź
1:2
Kłos Chełm
Frassati Fajsławice
3:0
Tatran Kraśniczyn
Unia Rejowiec
5:0
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
8:0
Ogniwo Wierzbica
Włodawianka Włodawa
2:2
Sawena Sawin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
3:0
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
14:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn
0:2
Ruch Izbica
Sawena Sawin
0:2
Frassati Fajsławice
Pławanice Kamień
3:2
Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:2
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
Pauza
Kłos Chełm
1:1
Włodawianka Włodawa
Ogniwo Wierzbica
5:1
Spółdzielca Siedliszcze
Frassati Fajsławice
2:3
Ruch Izbica
Tatran Kraśniczyn
5:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pławanice Kamień
3:0
Sawena Sawin
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:1
Victoria Żmudź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
Pauza
Victoria Żmudź
3:2
Ogniwo Wierzbica
Pławanice Kamień
5:4
Frassati Fajsławice
Spółdzielca Siedliszcze
1:0
Tatran Kraśniczyn
Sawena Sawin
0:3
Kłos Chełm
Unia Rejowiec
0:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:6
Ruch Izbica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sawena Sawin
Pauza
Kłos Chełm
10:0
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
3:0
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
7:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn
1:0
Victoria Żmudź
Ruch Izbica
7:0
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Włodawianka Włodawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
Pauza
Ogniwo Wierzbica
3:0
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
5:1
Spółdzielca Siedliszcze
Tatran Kraśniczyn
0:0
Włodawianka Włodawa
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:5
Victoria Żmudź
Ruch Izbica
3:0
Unia Rejowiec
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Pławanice Kamień
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
Pauza
Victoria Żmudź
8:0
Spółdzielca Siedliszcze
Kłos Chełm
2:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Sawena Sawin
0:3
Tatran Kraśniczyn
Pławanice Kamień
2:5
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
0:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa
2:2
Ruch Izbica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
3:0
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
2:1
Kłos Chełm
Frassati Fajsławice
4:1
Victoria Żmudź
Tatran Kraśniczyn
3:3
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Włodawianka Włodawa
Ruch Izbica
3:0
Sawena Sawin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Wierzbica
Pauza
Kłos Chełm
4:1
Tatran Kraśniczyn
Sawena Sawin
0:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pławanice Kamień
0:11
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
0:3
Victoria Żmudź
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:1
Frassati Fajsławice
Włodawianka Włodawa
7:2
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tatran Kraśniczyn
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
3:0
Sawena Sawin
Victoria Żmudź
9:3
Włodawianka Włodawa
Ogniwo Wierzbica
3:4
Sparta Rejowiec Fabryczny
Frassati Fajsławice
3:0
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
6:2
Pławanice Kamień
Ruch Izbica
2:0
Kłos Chełm
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
Pauza
Kłos Chełm
18:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica
0:2
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
0:3
Victoria Żmudź
Pławanice Kamień
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
7:0
Tatran Kraśniczyn
Włodawianka Włodawa
3:0
Unia Rejowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
1:7
Kłos Chełm
Victoria Żmudź
0:3
Pławanice Kamień
Frassati Fajsławice
4:0
Włodawianka Włodawa
Tatran Kraśniczyn
7:2
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
- : -
Sawena Sawin
Ruch Izbica
3:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
Pauza
Kłos Chełm
1:0
Victoria Żmudź
Ogniwo Wierzbica
1:3
Ruch Izbica
Tatran Kraśniczyn
2:4
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
0:3
Włodawianka Włodawa
Pławanice Kamień
3:0
Unia Rejowiec
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:4
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żmudź
Pauza
Spółdzielca Siedliszcze
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Frassati Fajsławice
3:0
Sawena Sawin
Unia Rejowiec
0:3
Kłos Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:4
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
8:0
Tatran Kraśniczyn
Włodawianka Włodawa
3:0
Pławanice Kamień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij