zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
2:1
Polesie Kock
Włodawianka Włodawa
5:1
LKS Milanów
Powiślak Końskowola
2:2
Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj
1:0
Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź
0:2
KS Hetman Zamość
POM-Iskra Piotrowice
0:1
Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów
2:2
Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Kłos Chełm
Stal Kraśnik
6:1
Kryształ Werbkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
3:3
Lutnia Piszczac
LKS Milanów
0:0
Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów
2:0
Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin
1:1
POM-Iskra Piotrowice
Kryształ Werbkowice
0:1
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
0:6
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
3:1
Unia Hrubieszów
Kłos Chełm
0:2
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
2:2
Victoria Żmudź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
3:0
Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola
1:0
Kłos Chełm
Łada Biłgoraj
0:0
Lewart Lubartów
Victoria Żmudź
4:1
Polesie Kock
Lutnia Piszczac
2:1
LKS Milanów
POM-Iskra Piotrowice
0:0
Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów
0:3
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
2:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
5:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
1:0
POM-Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów
1:1
Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź
0:0
Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin
2:1
Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice
1:2
Włodawianka Włodawa
KS Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna
3:2
Powiślak Końskowola
Polesie Kock
6:2
LKS Milanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
1:2
Kłos Chełm
Powiślak Końskowola
0:2
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
1:0
Kryształ Werbkowice
Lutnia Piszczac
0:0
Lublinianka Lublin
POM-Iskra Piotrowice
1:6
Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Victoria Żmudź
LKS Milanów
1:2
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
1:2
Chełmianka Chełm
Polesie Kock
3:1
Unia Hrubieszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
5:1
Powiślak Końskowola
Kłos Chełm
0:2
Łada Biłgoraj
Victoria Żmudź
0:2
Stal Kraśnik
Polesie Kock
1:3
Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
4:0
LKS Milanów
Kryształ Werbkowice
6:0
Lutnia Piszczac
KS Hetman Zamość
3:0
POM-Iskra Piotrowice
Górnik II Łęczna
2:0
Włodawianka Włodawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
1:5
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:3
Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola
1:0
Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj
1:2
Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac
1:1
Kłos Chełm
POM-Iskra Piotrowice
0:1
Chełmianka Chełm
LKS Milanów
1:4
Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik
1:0
Unia Hrubieszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Polesie Kock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
2:1
Lublinianka Lublin
Chełmianka Chełm
2:1
Włodawianka Włodawa
Kłos Chełm
1:0
LKS Milanów
Victoria Żmudź
2:0
POM-Iskra Piotrowice
Unia Hrubieszów
1:2
Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice
2:1
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
3:0
Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna
3:0
Lutnia Piszczac
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
3:0
Kłos Chełm
Lutnia Piszczac
0:2
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
0:1
Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa
1:3
Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada Biłgoraj
0:2
Chełmianka Chełm
POM-Iskra Piotrowice
2:1
Unia Hrubieszów
LKS Milanów
1:2
Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik
7:2
Polesie Kock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
7:1
Lutnia Piszczac
Kłos Chełm
1:3
Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź
2:3
Łada Biłgoraj
Polesie Kock
0:1
Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów
0:2
Włodawianka Włodawa
KS Hetman Zamość
5:0
LKS Milanów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
POM-Iskra Piotrowice
Stal Kraśnik
5:2
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
1:0
Lewart Lubartów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
2:2
KS Hetman Zamość
Powiślak Końskowola
4:0
Polesie Kock
Łada Biłgoraj
0:3
Unia Hrubieszów
Lutnia Piszczac
1:3
Victoria Żmudź
POM-Iskra Piotrowice
0:2
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
0:2
Górnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice
3:0
Kłos Chełm
LKS Milanów
0:8
Chełmianka Chełm
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
3:0
Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola
2:0
POM-Iskra Piotrowice
Victoria Żmudź
2:2
LKS Milanów
Polesie Kock
3:3
Kłos Chełm
Unia Hrubieszów
0:1
Lutnia Piszczac
KS Hetman Zamość
3:1
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Łada Biłgoraj
Stal Kraśnik
3:1
Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna
1:1
Kryształ Werbkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
1:2
Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa
3:2
Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów
1:0
Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj
2:5
Stal Kraśnik
Lutnia Piszczac
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
POM-Iskra Piotrowice
3:4
Polesie Kock
Lublinianka Lublin
0:3
Chełmianka Chełm
Kryształ Werbkowice
2:1
KS Hetman Zamość
LKS Milanów
1:3
Unia Hrubieszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
3:0
Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola
3:2
Łada Biłgoraj
Victoria Żmudź
1:4
Lublinianka Lublin
POM-Iskra Piotrowice
2:1
Włodawianka Włodawa
Unia Hrubieszów
2:1
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
5:0
Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:1
LKS Milanów
Stal Kraśnik
3:1
Lutnia Piszczac
Polesie Kock
2:3
Górnik II Łęczna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
3:2
Polesie Kock
Kłos Chełm
0:2
Chełmianka Chełm
Lewart Lubartów
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Łada Biłgoraj
3:1
POM-Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac
0:0
Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin
1:2
Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice
2:1
Victoria Żmudź
LKS Milanów
0:3
Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna
0:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
0:5
KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
1:2
Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa
5:1
Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola
4:4
LKS Milanów
Victoria Żmudź
2:2
Kłos Chełm
POM-Iskra Piotrowice
3:0
Lutnia Piszczac
Unia Hrubieszów
0:1
Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik
3:4
Lewart Lubartów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
2:0
Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów
1:0
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
3:2
Polesie Kock
Lutnia Piszczac
0:2
Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin
0:0
Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
0:4
Chełmianka Chełm
LKS Milanów
2:3
POM-Iskra Piotrowice
Górnik II Łęczna
7:0
Victoria Żmudź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
2:1
Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna
2:0
Unia Hrubieszów
Lublinianka Lublin
1:2
Powiślak Końskowola
LKS Milanów
1:6
Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów
3:0
POM-Iskra Piotrowice
Lutnia Piszczac
1:2
Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice
3:0
Stal Kraśnik
Kłos Chełm
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Polesie Kock
1:3
Chełmianka Chełm
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
3:2
Kłos Chełm
POM-Iskra Piotrowice
2:2
Lublinianka Lublin
Unia Hrubieszów
0:0
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa
4:4
Lewart Lubartów
Lutnia Piszczac
0:2
Polesie Kock
Łada Biłgoraj
5:0
LKS Milanów
Victoria Żmudź
0:1
Chełmianka Chełm
Powiślak Końskowola
1:0
Kryształ Werbkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
0:2
Łada Biłgoraj
Lublinianka Lublin
0:0
Włodawianka Włodawa
KS Hetman Zamość
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
0:0
Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice
2:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Milanów
0:2
Lutnia Piszczac
Górnik II Łęczna
5:2
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
5:0
Unia Hrubieszów
Polesie Kock
1:1
Victoria Żmudź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:2
Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Chełmianka Chełm
LKS Milanów
0:4
Polesie Kock
Stal Kraśnik
2:1
KS Hetman Zamość
Włodawianka Włodawa
2:0
Kryształ Werbkowice
Lutnia Piszczac
0:1
Lewart Lubartów
Unia Hrubieszów
3:0
Victoria Żmudź
POM-Iskra Piotrowice
3:1
Kłos Chełm
Łada Biłgoraj
3:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
6:1
POM-Iskra Piotrowice
Lublinianka Lublin
1:1
Lutnia Piszczac
Lewart Lubartów
5:0
LKS Milanów
Kłos Chełm
1:0
Włodawianka Włodawa
Chełmianka Chełm
0:0
Stal Kraśnik
KS Hetman Zamość
2:0
Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź
1:5
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Hrubieszów
2:1
Polesie Kock
Kryształ Werbkowice
2:0
Łada Biłgoraj
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
1:1
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Unia Hrubieszów
LKS Milanów
0:7
Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów
2:2
Polesie Kock
Lutnia Piszczac
0:2
Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa
1:3
Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj
0:2
Kłos Chełm
Powiślak Końskowola
0:1
Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
4:1
Victoria Żmudź
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
1:0
Łada Biłgoraj
Lublinianka Lublin
1:1
Lewart Lubartów
Kłos Chełm
1:0
Lutnia Piszczac
KS Hetman Zamość
5:1
Włodawianka Włodawa
Unia Hrubieszów
0:0
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
4:2
POM-Iskra Piotrowice
Victoria Żmudź
2:0
Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice
6:0
LKS Milanów
Polesie Kock
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
1:2
Kryształ Werbkowice
Lublinianka Lublin
2:2
Polesie Kock
Lutnia Piszczac
1:3
Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa
0:5
Chełmianka Chełm
Powiślak Końskowola
1:3
Unia Hrubieszów
POM-Iskra Piotrowice
1:3
Victoria Żmudź
LKS Milanów
0:8
Kłos Chełm
Łada Biłgoraj
0:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
1:2
Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice
1:2
Lublinianka Lublin
Polesie Kock
1:1
Stal Kraśnik
Unia Hrubieszów
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
3:0
LKS Milanów
Victoria Żmudź
0:1
Włodawianka Włodawa
KS Hetman Zamość
4:1
Lutnia Piszczac
Chełmianka Chełm
4:1
Łada Biłgoraj
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
2:2
Kłos Chełm
LKS Milanów
0:10
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
3:0
Polesie Kock
Włodawianka Włodawa
0:5
Unia Hrubieszów
Lewart Lubartów
5:3
Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac
0:3
Chełmianka Chełm
POM-Iskra Piotrowice
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola
1:1
Stal Kraśnik
Łada Biłgoraj
4:1
Victoria Żmudź
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
2:0
Lublinianka Lublin
Kłos Chełm
0:0
Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów
0:1
Łada Biłgoraj
KS Hetman Zamość
5:3
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
7:2
POM-Iskra Piotrowice
Chełmianka Chełm
6:0
LKS Milanów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Włodawianka Włodawa
Victoria Żmudź
1:0
Lutnia Piszczac
Polesie Kock
0:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Milanów
0:5
Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin
0:0
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
1:0
Górnik II Łęczna
Kłos Chełm
3:2
Polesie Kock
Lewart Lubartów
0:0
Chełmianka Chełm
Włodawianka Włodawa
0:0
Stal Kraśnik
Łada Biłgoraj
1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lutnia Piszczac
3:2
Unia Hrubieszów
POM-Iskra Piotrowice
4:2
Powiślak Końskowola
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
5:3
Kryształ Werbkowice
Chełmianka Chełm
4:2
Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik
0:4
Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola
0:2
Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź
2:1
Lewart Lubartów
Polesie Kock
2:0
POM-Iskra Piotrowice
Unia Hrubieszów
6:0
LKS Milanów
Górnik II Łęczna
3:1
Kłos Chełm
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
0:4
POM-Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów
5:1
Unia Hrubieszów
Lutnia Piszczac
0:0
Stal Kraśnik
Kryształ Werbkowice
0:2
Chełmianka Chełm
LKS Milanów
0:9
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
1:0
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
2:1
Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna
2:2
Polesie Kock
Łada Biłgoraj
0:2
Powiślak Końskowola
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żmudź
2:4
Kryształ Werbkowice
Polesie Kock
3:1
Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola
3:0
Lutnia Piszczac
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm
6:1
Kłos Chełm
POM-Iskra Piotrowice
1:1
Łada Biłgoraj
Unia Hrubieszów
1:2
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik
14:0
LKS Milanów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Lutnia Piszczac
6:4
POM-Iskra Piotrowice
Lewart Lubartów
4:4
Stal Kraśnik
Kłos Chełm
1:2
Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj
3:1
Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice
0:1
Unia Hrubieszów
KS Hetman Zamość
1:2
Polesie Kock
LKS Milanów
0:3
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
0:5
Chełmianka Chełm
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
3:0
Lutnia Piszczac
Unia Hrubieszów
0:2
Kłos Chełm
Powiślak Końskowola
1:1
Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm
1:2
KS Hetman Zamość
Victoria Żmudź
4:3
Górnik II Łęczna
POM-Iskra Piotrowice
9:0
LKS Milanów
Polesie Kock
2:1
Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik
1:2
Lublinianka Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij