zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
1:3
Start Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:3
Tatran Kraśniczyn
Ruch Izbica
1:4
Frassati Fajsławice
Unia Białopole
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
0:3
Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin
1:1
Pławanice Kamień
EKO Różanka
0:2
Kłos Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
4:2
Spółdzielca Siedliszcze
Start Krasnystaw
3:2
EKO Różanka
Kłos Chełm
3:0
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
3:1
Pławanice Kamień
Ruch Izbica
4:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica
3:0
Unia Białopole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
1:2
Ogniwo Wierzbica
Unia Białopole
0:1
Tatran Kraśniczyn
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Frassati Fajsławice
Pławanice Kamień
2:4
Kłos Chełm
Spółdzielca Siedliszcze
2:4
Ruch Izbica
Sawena Sawin
2:3
Start Krasnystaw
EKO Różanka
1:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
8:0
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
1:5
EKO Różanka
Frassati Fajsławice
0:1
Kłos Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:3
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
9:2
Unia Białopole
Tatran Kraśniczyn
3:2
Unia Rejowiec
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:0
Sawena Sawin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
6:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
2:4
Ruch Izbica
Kłos Chełm
1:1
Start Krasnystaw
Pławanice Kamień
4:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
0:2
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
2:0
Ogniwo Wierzbica
EKO Różanka
3:0
Tatran Kraśniczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:1
Kłos Chełm
Ogniwo Wierzbica
4:1
Pławanice Kamień
Frassati Fajsławice
2:2
Start Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:3
Unia Rejowiec
Spółdzielca Siedliszcze
1:4
Unia Białopole
Ruch Izbica
2:3
EKO Różanka
Tatran Kraśniczyn
2:2
Sawena Sawin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
3:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kłos Chełm
3:0
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
1:1
Spółdzielca Siedliszcze
Unia Białopole
1:2
Frassati Fajsławice
Pławanice Kamień
1:2
Tatran Kraśniczyn
Sawena Sawin
1:2
Ruch Izbica
EKO Różanka
1:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Wierzbica
1:4
Start Krasnystaw
Unia Białopole
2:1
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
1:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:3
Sawena Sawin
Spółdzielca Siedliszcze
1:5
EKO Różanka
Ruch Izbica
3:4
Pławanice Kamień
Tatran Kraśniczyn
0:4
Kłos Chełm
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
EKO Różanka
2:0
Unia Białopole
Start Krasnystaw
4:0
Tatran Kraśniczyn
Kłos Chełm
6:0
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
3:4
Frassati Fajsławice
Pławanice Kamień
0:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sawena Sawin
0:1
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
6:0
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tatran Kraśniczyn
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
2:4
EKO Różanka
Unia Białopole
2:0
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
3:0*
Ogniwo Wierzbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Kłos Chełm
Spółdzielca Siedliszcze
3:2
Pławanice Kamień
Ruch Izbica
2:4
Start Krasnystaw
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
0:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica
3:2
Tatran Kraśniczyn
Pławanice Kamień
1:3
Unia Białopole
Sawena Sawin
2:1
Unia Rejowiec
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:2
Ruch Izbica
EKO Różanka
3:1
Frassati Fajsławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
5:1
Pławanice Kamień
Unia Białopole
3:5
Kłos Chełm
Frassati Fajsławice
1:1
Tatran Kraśniczyn
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
1:1
Start Krasnystaw
EKO Różanka
2:0
Sawena Sawin
Ruch Izbica
2:2
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tatran Kraśniczyn
1:6
Ruch Izbica
Start Krasnystaw
7:0
Unia Białopole
Kłos Chełm
7:0
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
1:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pławanice Kamień
3:2
EKO Różanka
Sawena Sawin
1:1
Frassati Fajsławice
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:1
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
0:2
Unia Rejowiec
Pławanice Kamień
3:1
Sawena Sawin
Kłos Chełm
1:0
EKO Różanka
Ogniwo Wierzbica
3:0
Spółdzielca Siedliszcze
Frassati Fajsławice
1:1
Ruch Izbica
Tatran Kraśniczyn
1:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:1
Unia Białopole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
2:2
Ogniwo Wierzbica
Pławanice Kamień
1:3
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
0:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:1
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
2:1
Tatran Kraśniczyn
Sawena Sawin
0:2
Kłos Chełm
EKO Różanka
3:6
Start Krasnystaw
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
8:0
Sawena Sawin
Kłos Chełm
1:0
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
0:1
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
5:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ruch Izbica
4:0
Spółdzielca Siedliszcze
Tatran Kraśniczyn
2:2
Unia Białopole
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:2
EKO Różanka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
EKO Różanka
5:2
Ogniwo Wierzbica
Kłos Chełm
1:0
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
2:1
Tatran Kraśniczyn
Pławanice Kamień
0:1
Start Krasnystaw
Unia Białopole
2:0
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
1:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sawena Sawin
2:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
4:0
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
2:0
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:4
Unia Białopole
Ruch Izbica
3:3
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
1:3
EKO Różanka
Start Krasnystaw
0:3
Kłos Chełm
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
4:0
Frassati Fajsławice
Kłos Chełm
1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
1:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Białopole
0:1
Spółdzielca Siedliszcze
Pławanice Kamień
0:1
Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin
4:0
Tatran Kraśniczyn
EKO Różanka
4:0
Ruch Izbica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:1
Start Krasnystaw
Ruch Izbica
4:0
Sawena Sawin
Ogniwo Wierzbica
0:3
Kłos Chełm
Frassati Fajsławice
0:3
Unia Białopole
Spółdzielca Siedliszcze
1:1
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
4:1
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:2
EKO Różanka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:2
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
5:1
Unia Białopole
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:1
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
3:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pławanice Kamień
0:3*
Ruch Izbica
Kłos Chełm
3:0
Tatran Kraśniczyn
EKO Różanka
4:1
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
3:4
EKO Różanka
Ogniwo Wierzbica
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
2:2
Kłos Chełm
Frassati Fajsławice
3:1
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:0
Pławanice Kamień
Spółdzielca Siedliszcze
2:2
Sawena Sawin
Tatran Kraśniczyn
3:3
Start Krasnystaw
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:1
Tatran Kraśniczyn
Kłos Chełm
8:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sawena Sawin
2:7
Unia Białopole
Start Krasnystaw
4:0
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
0:1
Frassati Fajsławice
Pławanice Kamień
1:2
Spółdzielca Siedliszcze
EKO Różanka
5:1
Unia Rejowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
9:2
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:3
Start Krasnystaw
Ruch Izbica
2:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
4:2
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
5:1
EKO Różanka
Spółdzielca Siedliszcze
1:2
Kłos Chełm
Tatran Kraśniczyn
0:0
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
1:1
Unia Białopole
Start Krasnystaw
3:0
Spółdzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica
2:1
Ruch Izbica
Pławanice Kamień
0:3
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
2:3
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
0:4
EKO Różanka
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
2:8
Kłos Chełm
Unia Białopole
2:3
Start Krasnystaw
Frassati Fajsławice
3:1
Sawena Sawin
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:3
Ogniwo Wierzbica
Spółdzielca Siedliszcze
0:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
1:0
Tatran Kraśniczyn
EKO Różanka
5:1
Pławanice Kamień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij