zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
1:0
Ogniwo Wierzbica
Kłos Chełm
2:1
Vojsławia Wojsławice
Unia Białopole
2:2
Granica Dorohusk
Frassati Fajsławice
3:2
Hutnik Ruda Huta
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:3
Włodawianka Włodawa
Spółdzielca Siedliszcze
2:6
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
4:1
Pławanice Kamień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
6:0
Vojsławia Wojsławice
Ogniwo Wierzbica
1:1
Spółdzielca Siedliszcze
Unia Rejowiec
3:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Białopole
0:2
Start Krasnystaw
Pławanice Kamień
2:2
Kłos Chełm
Hutnik Ruda Huta
1:0
Ruch Izbica
Włodawianka Włodawa
5:0
Frassati Fajsławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
1:7
Pławanice Kamień
Start Krasnystaw
4:3
Granica Dorohusk
Kłos Chełm
5:1
Hutnik Ruda Huta
Frassati Fajsławice
4:4
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:4
Ogniwo Wierzbica
Spółdzielca Siedliszcze
0:5
Unia Białopole
Ruch Izbica
1:2
Włodawianka Włodawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
10:0
Spółdzielca Siedliszcze
Granica Dorohusk
7:1
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
3:0
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
2:1
Ruch Izbica
Unia Białopole
4:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hutnik Ruda Huta
4:0
Vojsławia Wojsławice
Włodawianka Włodawa
3:1
Kłos Chełm
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
0:7
Włodawianka Włodawa
Kłos Chełm
4:2
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
2:1
Unia Białopole
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:4
Start Krasnystaw
Pławanice Kamień
3:1
Hutnik Ruda Huta
Spółdzielca Siedliszcze
0:6
Granica Dorohusk
Ruch Izbica
1:3
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:1
Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk
3:1
Hutnik Ruda Huta
Ogniwo Wierzbica
1:3
Kłos Chełm
Unia Rejowiec
2:0
Vojsławia Wojsławice
Unia Białopole
3:0
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
3:9
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa
6:1
Pławanice Kamień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
2:5
Ogniwo Wierzbica
Kłos Chełm
0:1
Unia Białopole
Frassati Fajsławice
4:4
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:2
Granica Dorohusk
Pławanice Kamień
1:2
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
0:9
Start Krasnystaw
Hutnik Ruda Huta
1:3
Włodawianka Włodawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:2
Kłos Chełm
Granica Dorohusk
0:0
Włodawianka Włodawa
Ogniwo Wierzbica
2:1
Pławanice Kamień
Unia Rejowiec
3:1
Hutnik Ruda Huta
Unia Białopole
9:0
Vojsławia Wojsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:1
Frassati Fajsławice
Spółdzielca Siedliszcze
1:0
Ruch Izbica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
1:6
Start Krasnystaw
Kłos Chełm
6:0
Spółdzielca Siedliszcze
Frassati Fajsławice
1:1
Granica Dorohusk
Pławanice Kamień
2:2
Unia Białopole
Ruch Izbica
1:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hutnik Ruda Huta
3:3
Ogniwo Wierzbica
Włodawianka Włodawa
5:1
Unia Rejowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
4:0
Pławanice Kamień
Granica Dorohusk
2:0
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
2:4
Włodawianka Włodawa
Unia Białopole
2:0
Hutnik Ruda Huta
Frassati Fajsławice
2:0
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:3
Kłos Chełm
Spółdzielca Siedliszcze
3:0
Vojsławia Wojsławice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
2:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
1:3
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
1:1
Ogniwo Wierzbica
Pławanice Kamień
5:0
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
1:1
Granica Dorohusk
Hutnik Ruda Huta
1:2
Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa
3:2
Unia Białopole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:3
Włodawianka Włodawa
Granica Dorohusk
2:1
Ogniwo Wierzbica
Unia Białopole
3:3
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
9:2
Vojsławia Wojsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:1
Pławanice Kamień
Spółdzielca Siedliszcze
2:1
Hutnik Ruda Huta
Ruch Izbica
1:7
Kłos Chełm
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
0:7
Ruch Izbica
Kłos Chełm
0:1
Granica Dorohusk
Ogniwo Wierzbica
3:1
Unia Białopole
Unia Rejowiec
0:4
Start Krasnystaw
Pławanice Kamień
3:7
Frassati Fajsławice
Hutnik Ruda Huta
1:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa
9:1
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
0:8
Kłos Chełm
Granica Dorohusk
1:2
Unia Białopole
Ogniwo Wierzbica
1:0
Start Krasnystaw
Unia Rejowiec
2:0
Spółdzielca Siedliszcze
Pławanice Kamień
3:2
Ruch Izbica
Hutnik Ruda Huta
1:1
Frassati Fajsławice
Włodawianka Włodawa
4:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
0:5
Granica Dorohusk
Start Krasnystaw
4:0
Unia Białopole
Kłos Chełm
1:0
Pławanice Kamień
Frassati Fajsławice
2:2
Włodawianka Włodawa
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:3
Unia Rejowiec
Spółdzielca Siedliszcze
2:3
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
3:0
Hutnik Ruda Huta
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
3:2
Start Krasnystaw
Ogniwo Wierzbica
4:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
1:0
Frassati Fajsławice
Unia Białopole
7:1
Spółdzielca Siedliszcze
Pławanice Kamień
3:1
Vojsławia Wojsławice
Hutnik Ruda Huta
2:4
Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa
7:0
Ruch Izbica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
2:3
Hutnik Ruda Huta
Kłos Chełm
2:1
Włodawianka Włodawa
Frassati Fajsławice
2:2
Ogniwo Wierzbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:1
Unia Białopole
Pławanice Kamień
1:8
Granica Dorohusk
Spółdzielca Siedliszcze
0:5
Start Krasnystaw
Ruch Izbica
0:3
Unia Rejowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
1:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Granica Dorohusk
13:2
Spółdzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica
3:1
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
2:1
Kłos Chełm
Unia Białopole
5:0
Frassati Fajsławice
Hutnik Ruda Huta
1:0
Pławanice Kamień
Włodawianka Włodawa
9:0
Vojsławia Wojsławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
3:3
Unia Rejowiec
Kłos Chełm
2:1
Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajsławice
1:2
Start Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
8:1
Spółdzielca Siedliszcze
Pławanice Kamień
3:3
Włodawianka Włodawa
Ruch Izbica
4:4
Unia Białopole
Hutnik Ruda Huta
0:8
Granica Dorohusk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
1:1
Ruch Izbica
Granica Dorohusk
6:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica
7:1
Vojsławia Wojsławice
Unia Rejowiec
3:1
Pławanice Kamień
Unia Białopole
1:2
Kłos Chełm
Spółdzielca Siedliszcze
4:0
Frassati Fajsławice
Włodawianka Włodawa
4:1
Hutnik Ruda Huta
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
2:5
Unia Białopole
Kłos Chełm
1:1
Start Krasnystaw
Frassati Fajsławice
3:9
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Pławanice Kamień
1:2
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
1:1
Spółdzielca Siedliszcze
Hutnik Ruda Huta
2:1
Unia Rejowiec
Włodawianka Włodawa
3:0
Granica Dorohusk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
7:0
Vojsławia Wojsławice
Granica Dorohusk
6:0
Frassati Fajsławice
Ogniwo Wierzbica
0:1
Hutnik Ruda Huta
Unia Rejowiec
0:4
Włodawianka Włodawa
Unia Białopole
4:0
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:2
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
1:2
Kłos Chełm
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
2:4
Spółdzielca Siedliszcze
Kłos Chełm
4:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
0:3
Granica Dorohusk
Pławanice Kamień
2:4
Start Krasnystaw
Ruch Izbica
1:7
Frassati Fajsławice
Hutnik Ruda Huta
1:3
Unia Białopole
Włodawianka Włodawa
7:1
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
5:0
Hutnik Ruda Huta
Granica Dorohusk
14:1
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
5:3
Unia Rejowiec
Unia Białopole
3:3
Włodawianka Włodawa
Frassati Fajsławice
4:1
Kłos Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:1
Vojsławia Wojsławice
Spółdzielca Siedliszcze
3:5
Pławanice Kamień
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Vojsławia Wojsławice
1:8
Frassati Fajsławice
Kłos Chełm
2:4
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
2:1
Granica Dorohusk
Unia Rejowiec
4:1
Unia Białopole
Pławanice Kamień
4:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hutnik Ruda Huta
4:2
Spółdzielca Siedliszcze
Włodawianka Włodawa
2:0
Start Krasnystaw
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
7:1
Unia Rejowiec
Granica Dorohusk
3:1
Kłos Chełm
Unia Białopole
4:0
Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajsławice
8:0
Pławanice Kamień
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:4
Hutnik Ruda Huta
Spółdzielca Siedliszcze
8:10
Włodawianka Włodawa
Ruch Izbica
4:1
Vojsławia Wojsławice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij