zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
0:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
0:0
Kłos Chełm
Unia Białopole
5:0
Pławanice Kamień
Frassati Fajsławice
2:6
Start Krasnystaw
Hutnik Ruda Huta
1:3
Granica Dorohusk
Tatran Kraśniczyn
0:4
Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin
2:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
9:0
Tatran Kraśniczyn
Kłos Chełm
3:0
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
2:4
Sawena Sawin
Unia Rejowiec
4:2
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:3
Unia Białopole
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:4
Hutnik Ruda Huta
Start Krasnystaw
2:0
Ruch Izbica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
1:2
Unia Rejowiec
Unia Białopole
1:0
Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajsławice
1:6
Kłos Chełm
Pławanice Kamień
2:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hutnik Ruda Huta
0:2
Start Krasnystaw
Tatran Kraśniczyn
0:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Sawena Sawin
1:0
Granica Dorohusk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
0:1
Ruch Izbica
Start Krasnystaw
6:1
Tatran Kraśniczyn
Granica Dorohusk
1:0
Unia Białopole
Kłos Chełm
3:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica
1:3
Pławanice Kamień
Unia Rejowiec
1:1
Hutnik Ruda Huta
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:1
Sawena Sawin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Ogniwo Wierzbica
Pławanice Kamień
3:0
Granica Dorohusk
Ruch Izbica
0:3
Kłos Chełm
Hutnik Ruda Huta
4:2
Frassati Fajsławice
Tatran Kraśniczyn
2:4
Unia Rejowiec
Sawena Sawin
0:8
Start Krasnystaw
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
7:0
Unia Białopole
Granica Dorohusk
4:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
2:1
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
2:3
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
7:3
Tatran Kraśniczyn
Ruch Izbica
1:0
Hutnik Ruda Huta
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:2
Pławanice Kamień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tatran Kraśniczyn
0:1
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
0:2
Granica Dorohusk
Unia Białopole
3:2
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień
1:2
Start Krasnystaw
Hutnik Ruda Huta
2:2
Kłos Chełm
Sawena Sawin
2:0
Frassati Fajsławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
0:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
1:2
Granica Dorohusk
Unia Rejowiec
2:2
Pławanice Kamień
Frassati Fajsławice
2:5
Unia Białopole
Ruch Izbica
1:1
Sawena Sawin
Hutnik Ruda Huta
5:2
Tatran Kraśniczyn
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
1:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ogniwo Wierzbica
2:3
Start Krasnystaw
Unia Białopole
1:3
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:1
Unia Rejowiec
Pławanice Kamień
1:1
Frassati Fajsławice
Tatran Kraśniczyn
0:1
Kłos Chełm
Sawena Sawin
3:0
Hutnik Ruda Huta
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
1:5
Granica Dorohusk
Kłos Chełm
2:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
1:3
Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajsławice
6:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ruch Izbica
1:0
Pławanice Kamień
Hutnik Ruda Huta
2:2
Unia Białopole
Tatran Kraśniczyn
2:0
Sawena Sawin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
3:0
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
4:0
Frassati Fajsławice
Unia Białopole
2:1
Tatran Kraśniczyn
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:0
Ruch Izbica
Pławanice Kamień
2:2
Hutnik Ruda Huta
Sawena Sawin
0:1
Kłos Chełm
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:2
Start Krasnystaw
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
1:5
Start Krasnystaw
Unia Rejowiec
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Frassati Fajsławice
2:3
Granica Dorohusk
Ruch Izbica
1:4
Ogniwo Wierzbica
Hutnik Ruda Huta
2:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn
5:2
Pławanice Kamień
Sawena Sawin
0:1
Unia Białopole
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:2
Unia Rejowiec
Granica Dorohusk
0:1
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
7:4
Hutnik Ruda Huta
Unia Białopole
2:3
Kłos Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Tatran Kraśniczyn
Pławanice Kamień
2:3
Sawena Sawin
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:2
Frassati Fajsławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:3
Ruch Izbica
Granica Dorohusk
1:0
Hutnik Ruda Huta
Start Krasnystaw
5:2
Frassati Fajsławice
Kłos Chełm
1:0
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
2:0
Tatran Kraśniczyn
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:2
Sawena Sawin
Pławanice Kamień
1:0
Unia Białopole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
1:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Frassati Fajsławice
1:3
Unia Rejowiec
Pławanice Kamień
1:2
Kłos Chełm
Ruch Izbica
2:2
Start Krasnystaw
Hutnik Ruda Huta
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Tatran Kraśniczyn
3:3
Granica Dorohusk
Sawena Sawin
0:2
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
6:2
Frassati Fajsławice
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Tatran Kraśniczyn
Granica Dorohusk
0:1
Sawena Sawin
Unia Rejowiec
2:0
Ruch Izbica
Start Krasnystaw
5:0
Hutnik Ruda Huta
Ogniwo Wierzbica
2:1
Unia Białopole
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:2
Pławanice Kamień
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
1:4
Granica Dorohusk
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:2
Kłos Chełm
Pławanice Kamień
1:0
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
3:2
Frassati Fajsławice
Hutnik Ruda Huta
0:4
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
0:6
Start Krasnystaw
Sawena Sawin
2:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
2:1
Pławanice Kamień
Ogniwo Wierzbica
1:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:1
Unia Białopole
Start Krasnystaw
4:1
Sawena Sawin
Kłos Chełm
3:1
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
2:0
Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice
5:1
Hutnik Ruda Huta
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Wierzbica
0:0
Kłos Chełm
Unia Białopole
0:5
Start Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:2
Granica Dorohusk
Pławanice Kamień
3:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Hutnik Ruda Huta
2:0
Ruch Izbica
Tatran Kraśniczyn
2:2
Frassati Fajsławice
Sawena Sawin
0:0
Unia Rejowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
5:0
Pławanice Kamień
Kłos Chełm
8:1
Hutnik Ruda Huta
Ogniwo Wierzbica
0:4
Granica Dorohusk
Unia Rejowiec
2:1
Unia Białopole
Frassati Fajsławice
4:0
Sawena Sawin
Ruch Izbica
0:2
Tatran Kraśniczyn
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
0:0
Kłos Chełm
Ogniwo Wierzbica
0:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Białopole
0:1
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:1
Start Krasnystaw
Pławanice Kamień
2:2
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
1:0
Hutnik Ruda Huta
Sawena Sawin
3:0
Ruch Izbica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:1
Ogniwo Wierzbica
Kłos Chełm
5:0
Tatran Kraśniczyn
Unia Rejowiec
0:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Frassati Fajsławice
3:0
Pławanice Kamień
Ruch Izbica
3:0
Unia Białopole
Hutnik Ruda Huta
3:0*
Sawena Sawin
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:3
Granica Dorohusk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
2:0
Start Krasnystaw
Ogniwo Wierzbica
0:1
Unia Rejowiec
Unia Białopole
2:1
Hutnik Ruda Huta
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:1
Frassati Fajsławice
Pławanice Kamień
2:2
Ruch Izbica
Sawena Sawin
3:5
Tatran Kraśniczyn
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:5
Kłos Chełm
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kłos Chełm
3:0
Sawena Sawin
Unia Rejowiec
0:1
Granica Dorohusk
Frassati Fajsławice
3:1
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
0:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hutnik Ruda Huta
1:2
Pławanice Kamień
Tatran Kraśniczyn
2:1
Unia Białopole
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
1:0
Kłos Chełm
Granica Dorohusk
5:0
Frassati Fajsławice
Ogniwo Wierzbica
7:3
Ruch Izbica
Unia Białopole
2:5
Sawena Sawin
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:0
Hutnik Ruda Huta
Pławanice Kamień
1:1
Tatran Kraśniczyn
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:1
Unia Rejowiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
6:1
Unia Białopole
Unia Rejowiec
2:6
Start Krasnystaw
Frassati Fajsławice
15:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
0:5
Granica Dorohusk
Hutnik Ruda Huta
0:1
Ogniwo Wierzbica
Tatran Kraśniczyn
4:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sawena Sawin
1:0
Pławanice Kamień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij