zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kłos Chełm
Start Krasnystaw
2:1
Frassati Fajsławice
Astra Leśniowice
0:6
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ruch Izbica
1:7
Jedynka Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny
7:1
Hetman Żółkiewka
Znicz Siennica Różana
5:0
Unia Rejowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedynka Krasnystaw
Hetman Żółkiewka
1:2
Ruch Izbica
Frassati Fajsławice
0:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:7
Start Krasnystaw
Znicz Siennica Różana
0:0
Astra Leśniowice
Unia Rejowiec
2:1
Kłos Chełm
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Hetman Żółkiewka
Kłos Chełm
1:2
Jedynka Krasnystaw
Start Krasnystaw
7:1
Znicz Siennica Różana
Astra Leśniowice
1:10
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
5:5
Frassati Fajsławice
Sparta Rejowiec Fabryczny
7:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:4
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
0:10
Kłos Chełm
Astra Leśniowice
0:8
Start Krasnystaw
Znicz Siennica Różana
2:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
0:5
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
2:5
Frassati Fajsławice
Start Krasnystaw
4:1
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
1:4
Znicz Siennica Różana
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:0
Astra Leśniowice
Jedynka Krasnystaw
0:0
Hetman Żółkiewka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
1:9
Jedynka Krasnystaw
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
9:0
Kłos Chełm
Start Krasnystaw
0:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Astra Leśniowice
0:14
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
3:1
Hetman Żółkiewka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Leśniowice
Pauza
Jedynka Krasnystaw
18:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
14:1
Znicz Siennica Różana
Hetman Żółkiewka
0:2
Frassati Fajsławice
Ruch Izbica
4:2
Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Unia Rejowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Krasnystaw
Pauza
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:3
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:7
Hetman Żółkiewka
Astra Leśniowice
1:16
Kłos Chełm
Znicz Siennica Różana
0:10
Jedynka Krasnystaw
Unia Rejowiec
1:2
Frassati Fajsławice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Rejowiec Fabryczny
Jedynka Krasnystaw
17:0
Astra Leśniowice
Frassati Fajsławice
7:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kłos Chełm
5:1
Start Krasnystaw
Hetman Żółkiewka
1:0
Znicz Siennica Różana
Ruch Izbica
7:2
Unia Rejowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
Pauza
Start Krasnystaw
3:2
Jedynka Krasnystaw
Znicz Siennica Różana
5:3
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
2:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:2
Kłos Chełm
Astra Leśniowice
0:14
Hetman Żółkiewka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Rejowiec
Jedynka Krasnystaw
8:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Frassati Fajsławice
6:0
Astra Leśniowice
Kłos Chełm
2:0
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:4
Znicz Siennica Różana
Hetman Żółkiewka
1:2
Start Krasnystaw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij