zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Łęczna
0:2
Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik
3:1
EKO Różanka
Włodawianka Włodawa
1:2
Kłos Chełm
Ruch Ryki
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
0:1
Łada Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn
1:1
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
2:3
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
3:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
3:2
Łada Biłgoraj
Włodawianka Włodawa
2:6
Sokół Adamów
Ruch Ryki
1:4
Lewart Lubartów
Victoria Żmudź
0:3
Stal Kraśnik
EKO Różanka
1:4
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
2:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Adamów
3:3
Kłos Chełm
KS Hetman Zamość
2:1
Victoria Żmudź
Stal Kraśnik
8:1
Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów
1:1
Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj
4:0
Ruch Ryki
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna
2:0
EKO Różanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kryształ Werbkowice
- : -
Lewart Lubartów
Kłos Chełm
- : -
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów
- : -
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
- : -
Łada Biłgoraj
EKO Różanka
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Włodawianka Włodawa
- : -
KS Hetman Zamość
Victoria Żmudź
- : -
Górnik II Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
- : -
Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów
- : -
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
- : -
Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
EKO Różanka
Stal Kraśnik
- : -
Kłos Chełm
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
- : -
Sokół Adamów
Górnik II Łęczna
- : -
Włodawianka Włodawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
- : -
Łada Biłgoraj
Kłos Chełm
- : -
Lublinianka Lublin
Włodawianka Włodawa
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Sokół Adamów
- : -
Górnik II Łęczna
EKO Różanka
- : -
Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice
- : -
Ruch Ryki
Stal Kraśnik
- : -
KS Hetman Zamość
Victoria Żmudź
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
- : -
Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów
- : -
Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj
- : -
EKO Różanka
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Sokół Adamów
Lublinianka Lublin
- : -
Kryształ Werbkowice
KS Hetman Zamość
- : -
Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna
- : -
Stal Kraśnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
- : -
Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa
- : -
Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola
- : -
Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź
- : -
Łada Biłgoraj
Sokół Adamów
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
EKO Różanka
- : -
Ruch Ryki
KS Hetman Zamość
- : -
Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
- : -
Victoria Żmudź
Lewart Lubartów
- : -
Sokół Adamów
Łada Biłgoraj
- : -
Włodawianka Włodawa
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
- : -
EKO Różanka
Kryształ Werbkowice
- : -
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna
- : -
Kłos Chełm
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
- : -
Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa
- : -
Ruch Ryki
Victoria Żmudź
- : -
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
- : -
Łada Biłgoraj
EKO Różanka
- : -
Kryształ Werbkowice
KS Hetman Zamość
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
- : -
Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
- : -
Sokół Adamów
Lewart Lubartów
- : -
KS Hetman Zamość
Powiślak Końskowola
- : -
EKO Różanka
Łada Biłgoraj
- : -
Stal Kraśnik
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Kłos Chełm
Lublinianka Lublin
- : -
Włodawianka Włodawa
Kryształ Werbkowice
- : -
Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Górnik II Łęczna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
- : -
EKO Różanka
Włodawianka Włodawa
- : -
Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź
- : -
Powiślak Końskowola
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów
- : -
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
- : -
Łada Biłgoraj
Stal Kraśnik
- : -
Ruch Ryki
Górnik II Łęczna
- : -
Lewart Lubartów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
- : -
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
- : -
Włodawianka Włodawa
Łada Biłgoraj
- : -
Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin
- : -
Stal Kraśnik
EKO Różanka
- : -
Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice
- : -
Sokół Adamów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Kłos Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Chełm
- : -
Victoria Żmudź
Włodawianka Włodawa
- : -
EKO Różanka
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Łada Biłgoraj
Sokół Adamów
- : -
Powiślak Końskowola
KS Hetman Zamość
- : -
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
- : -
Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna
- : -
Ruch Ryki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Lewart Lubartów
- : -
Kłos Chełm
Powiślak Końskowola
- : -
Stal Kraśnik
Łada Biłgoraj
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Victoria Żmudź
- : -
Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin
- : -
Górnik II Łęczna
EKO Różanka
- : -
Sokół Adamów
Kryształ Werbkowice
- : -
KS Hetman Zamość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij