zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kłos Chełm
Górnik II Łęczna
0:2
Kryształ Werbkowice
Stal Kraśnik
3:1
EKO Różanka
Ruch Ryki
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów
0:1
Łada Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn
1:1
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
2:3
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
3:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Adamów
Lublinianka Lublin
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kłos Chełm
3:2
Łada Biłgoraj
Ruch Ryki
1:4
Lewart Lubartów
Victoria Żmudź
0:3
Stal Kraśnik
EKO Różanka
1:4
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
2:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
Pauza
Sokół Adamów
3:3
Kłos Chełm
KS Hetman Zamość
2:1
Victoria Żmudź
Lewart Lubartów
1:1
Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj
4:0
Ruch Ryki
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna
2:0
EKO Różanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Hetman Zamość
Kryształ Werbkowice
2:1
Lewart Lubartów
Kłos Chełm
5:3
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Sokół Adamów
1:5
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
7:1
Łada Biłgoraj
EKO Różanka
4:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź
2:1
Górnik II Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik II Łęczna
Ruch Ryki
2:1
Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów
1:2
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
1:1
Kryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski
6:0
EKO Różanka
Stal Kraśnik
2:1
Kłos Chełm
Roztocze Szczebrzeszyn
0:0
Victoria Żmudź
KS Hetman Zamość
6:0
Sokół Adamów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
3:1
Łada Biłgoraj
Kłos Chełm
0:2
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
1:2
Górnik II Łęczna
EKO Różanka
2:1
Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice
4:1
Ruch Ryki
Stal Kraśnik
3:1
KS Hetman Zamość
Victoria Żmudź
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Ruch Ryki
1:1
Powiślak Końskowola
Łada Biłgoraj
1:1
EKO Różanka
Lublinianka Lublin
3:1
Kryształ Werbkowice
KS Hetman Zamość
0:1
Kłos Chełm
Lewart Lubartów
5:1
Victoria Żmudź
Roztocze Szczebrzeszyn
1:3
Sokół Adamów
Górnik II Łęczna
0:5
Stal Kraśnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lewart Lubartów
KS Hetman Zamość
2:0
Górnik II Łęczna
Kłos Chełm
2:1
Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola
1:1
Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź
4:4
Łada Biłgoraj
Sokół Adamów
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
EKO Różanka
2:1
Ruch Ryki
Stal Kraśnik
4:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łada Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
1:0
Sokół Adamów
Ruch Ryki
1:1
Victoria Żmudź
Lublinianka Lublin
4:0
EKO Różanka
Kryształ Werbkowice
0:3*
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna
1:1
Kłos Chełm
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ruch Ryki
KS Hetman Zamość
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik
3:1
Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna
2:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź
1:0
Lublinianka Lublin
Sokół Adamów
0:0
Łada Biłgoraj
EKO Różanka
0:1
Kryształ Werbkowice
Kłos Chełm
2:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Roztocze Szczebrzeszyn
2:3
Kłos Chełm
Ruch Ryki
0:3
Sokół Adamów
Lewart Lubartów
3:1
KS Hetman Zamość
Powiślak Końskowola
2:2
EKO Różanka
Kryształ Werbkowice
1:0
Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj
2:3
Stal Kraśnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
3:1
Łada Biłgoraj
Stal Kraśnik
3:2
Ruch Ryki
Victoria Żmudź
1:3
Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna
0:2
Lewart Lubartów
Kłos Chełm
1:3
EKO Różanka
Sokół Adamów
1:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Ruch Ryki
- : -
KS Hetman Zamość
Łada Biłgoraj
- : -
Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin
- : -
Stal Kraśnik
Lewart Lubartów
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Kryształ Werbkowice
- : -
Sokół Adamów
EKO Różanka
- : -
Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Kłos Chełm
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
EKO Różanka
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Łada Biłgoraj
KS Hetman Zamość
- : -
Lublinianka Lublin
Kłos Chełm
- : -
Victoria Żmudź
Sokół Adamów
- : -
Powiślak Końskowola
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
- : -
Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna
- : -
Ruch Ryki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żmudź
Pauza
Lublinianka Lublin
- : -
Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów
- : -
Kłos Chełm
Ruch Ryki
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Powiślak Końskowola
- : -
Stal Kraśnik
Łada Biłgoraj
- : -
Tomasovia Tomaszów Lubelski
EKO Różanka
- : -
Sokół Adamów
Kryształ Werbkowice
- : -
KS Hetman Zamość
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij